Різні платіжні системи, які Вам знадобляться.

Основна маса бонусів і виплат у спонсорів нараховується на гаманці Webmoney і Liberty Reserve.

Система Опис
WebMoney Webmoney – найбільш популярна в Україні та СНД платіжна система. Є рахунки в доларах США (WMZ), гривнях (WMU), євро (WME), російських рублях (WMR), білоруських рублях (WMB), узбецьких сумах (WMY) і золоті (WMG).
Payeer Payeer – молода багатовалютна платіжна система, яка дає змогу оперувати рахунками у євро, доларах та рублях. З її допомогою ви зможете оплатити рахунки або виставити комусь рахунок. Також ви з легкістю можете перевести кошти з Payeer у безліч інших платіжних систем, серед яких є досить популярні, як от PayPal, WebMoney, LiqPay, Parfect Money та інші. Комісія за перевід грошей у межах системи – 0%. За вивід доведеться віддати від 5% до 10%, залежно від напрямку.
PayPal PayPal – найпоширеніша платіжна система для розрахунків в інтернеті. Вона виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи найвищу надійність оплати картками VISA та MasterCard. Усі транзакції, здійснені через PayPal, захищено. Однак з Україною працює в обмеженому режимі: платежі на рахунок не приймаються, а відправляти можна тільки безпосередньо з Вашої кредитної картки.

 

Інформація неправдива або застаріла? Скажіть нам.