Заробити на постінгу, написанні статей, відгуків і різних інших текстів

Різним сайтам, форумам та блогам бувають потрібні тексти, постинг, рекламний постинг і різні інші послуги, пов’язані з текстом. І вони готові за це платити. Що може бути простіше: написав кілька постів на різних форумах або статейку про улюблену і знайому тему – і отримав за це від кількох центів до кількох доларів, – в залежності від того, скільки за це пропонував замовник.

Оскільки безпосередньо шукати замовників і виконавців – процес трудомісткий, були створені біржі копірайту. Я наведу кілька відомих і перевірених.

Сайт Опис
advego.ru Оплата за постінг на форумах і в блогах
Оплата за статті (копірайтинг, рерайтинг, переклад)
1 рівень реферралів (25% від заробітку системи)
Комісія системи 10%
Мінімальна сума для виплати 5 $
Виплати WMZ

Як працювати в Agvego. Основних способи заробітку на поточний момент два: написання текстів на замовлення (Автору → Пошук роботи (Копірайтинг, рекламні, персональні замовлення)) та продаж статей (Автору → Продати статтю). При написанні текстів за замовленням уважно читайте умови виконання замовлення. Зазвичай це нескладні завдання. При роботі час-два в день в цьому розділі за кілька днів цілком реально набрати мінімалку.

textsale.ru Оплата за статті (копірайтинг, рерайтинг)
1 рівень рефералів (25% від заробітку системи)
Комісія системи 10%
Мінімальна сума для виплати 1 $
Виплати WMZ

Як працювати в TextSale. Основних варіантів два:
виставлення на продаж своїх статей та робота на замовлення. Розміщувати статті можна відразу після реєстрації. Статті повинні бути унікальними. Швидкість покупки залежить від теми, вартість і рейтингу. Виконання замовлень можливо тільки при наявності доступу в розділ замовлень; доступ в цей розділ можна отримати, сплативши за абонентську плату 10 $ на місяць або отримавши в системі внутрішнього рейтингу 1 зірку.

etxt.ru Оплата за статті (копірайтинг, рерайтинг, переклад)
1 рівень рефералів (25% від заробітку системи)
Мінімальна сума для виплати 250 руб.
Виплати WMR, WMZ

 

Інформація неправдива або застаріла? Скажіть нам.