Безкоштовні бонуси на гаманці WebMoney

Є сайти, які дають бонуси за те, що ви відвідали їхній сайт. Для отримання такого бонусу потрібно просто ввести WMID і WMR, WMU, WMY або WMZ. Спробуйте! Це дуже приємно, коли на ваш гаманець приходять гроші.

Бонус Сайт Опис
0.2-0.5 WMR gold-slots.net Необхідно зареєструватися. В акаунті у розділі “Каса” – розділ “Бонус”. Введіть перевірочний код. Бонус зараховується на рахунок, виведення можливе при накопиченні 20 рублів.
0.1 WMR e-dengi.org По середині праворуч введіть WMR-гаманець і перевірочний код.
0.01-0.2 WMR bestchange.ru В лівому стовпчику внизу натисніть на “WMR-бонус” та введіть WMR-гаманець і перевірочний код.
0.05 WMR wmx.ru Внизу сторінки є інструкції, число, яке потрібно запам’ятати і посилання на сторінку з бонусом.
0.02-0.05 WMR savechange.ru Вкажіть курс обміну, запитуваний обмінником, WMR-гаманець і перевірочний код.
0.01-0.1 WMR obmening.ru У формі в центрі сторінки введіть WMR-гаманець і перевірочний код.
0.01-0.1 WMR васекс.рф Введіть WMR-гаманець.
0.01-0.1 WMR exchangecity.ru В лівому стовпчику внизу натисніть на “Bonus” та введіть WMR-гаманець і перевірочний код.
0.03 WMR wmstream.ru У центральному блоці внизу в синьому прямокутнику “WMR – БОНУС” введіть ваш WMR-гаманець та перевірочний код.
0.01-0.10 WMR wmcasher.ru У правому стовпці в помаранчевому прямокутнику “Получить бонус” введіть WMR-гаманець і перевірочний код.
5.00-25.00 WMR igrun.com Бонус видається разово. Внизу сторінки наведіть на прямокутник із зеленою окантовкою (“БОНУСЫ: Еженедельно самым активным азартным игрокам начисляются бонусы…”). З’явиться що бігає з цього прямокутника кнопка “Бонус”. Спочатку вона буде тікати від мишки, але досить швидко її можна буде все-таки зловити і натиснути. З’явиться віконце “Молодцом! Пройдите авторизацию, напишите в support “Я поймал кнопку” и мы начислим вам бонус (1 раз)!”. Авторизуйтесь через WM-кіпер, перейдіть у розділ “Контакти” (верхній правий кут сторінки), надішліть
лист. Через кілька годин бонус буде нараховано. Гроші можна вивести із системи на WMR-гаманець.

 

Інформація неправдива або застаріла? Скажіть нам.